Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Dezertní čokoláda na pití Zobrazit větší

Dezertní čokoláda na pití

5171

179,00 Kč

Více informací

Krémová, sametová čokoláda hýčká chuťové pohárky svým bohatstvím. Můžete ji připravit mnoha způsoby přidáním svého oblíbeného koření, mléka, šlehačky. Vychutnejte si lahodnou chuť čokoládového nápoje – tak, jak to máte rádi!

Obsahuje kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (21%) a sušené odstředěné mléko.

Je to ideální nabídka pro všechny milovníky sladkostí, kterým záleží na udržení štíhlé postavy. Šálek čokoládového nápoje má v průměru 4krát méně kalorií než 100 g čokolády, takže si můžeme vychutnat lahodnou chuť pitné čokolády bez obav z kil navíc.

Čokoláda je vynikajícím zdrojem tryptofanu, který se mění na serotonin – základní neurotransmiter odpovědný za dobrou náladu. Díky vysokému obsahu antioxidantů a hořčíku pomáhá snižovat stres.

Pro rychlou přípravu lahodného nápoje stačí smíchat čokoládový prášek s horkým mlékem nebo vodou. Lze ho také úspěšně použit k přípravě chutných dezertů.

Složení: Cukr, sušené odstředěné mléko, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (21%), protispékavá látka (E341), sůl, zahušťovadlo (E466), aroma. Aromata nejsou přírodní, neobsahují však ani lepek, ani laktózu.

Balení: 120 g

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: